Çarşamba, Kasım 23, 2005

İTALYAN BINDI ÜRÜNLERİNİ TATTIM..

Bugün Feriye Lokantasında tanıtımı yapılan İtalyan Bindi marka pastaların ve tatlıların tanıtımına katıldık. Görüntüsünü ve lezzetini beğendiğim ürünleri sizlerle paylaşmak istedim..9 yorum:

wendy dedi ki...

Burcucum bındı da bındıymış ama sende bunların hepsini superbbb yapıyorsun hiç şüphem yok.En alttaki brownie herhalde ve kekin üzerine serili olan şey yenir mi:)))bana bakarmısın evet desen alıp yiyeceğim sanki:)))Paylaştığın için teeşkkürler.Çok öpüyorum.

kübra dedi ki...

valla hepside harika görünüyor..bende tadına bakmayı isterdim:))

burcukusu dedi ki...

Burcucuğum nefis görünüyorlar.Afiyet olsun:)

nihan dedi ki...

Burcucum bunlar harika. Ne kadar güzel pastalar. Afiyet olsun.

Burcu dedi ki...

En üstteki ne? Profiterol mü? Leziz bir tadım olmuş.

DAMLA dedi ki...

Heyyyy muhteşem görünüyorlar... Hepsini tadabildin mi?

pastaci dedi ki...

wendycim merhaba,
ben bu kadar güzel yapabilirmiyim bilmiyorum ama oradaki birçok şey çok güzeldi..browninin üzerindeki damla çikolata ,yenilebiliniyor..tadı benim yaptığımın aynısı..eğer canın çektiyse "brownie" tarafini deneyip üzerine damla çikolatalar serpiştirebilirsin..love&kisses

kübra,burcu,nihan çok teşekkür ederim :)aslında bugünde tanıtım devam ediyor. çırağan sarayının oradaki fereyi lokantasında..bir işiniz yoksa gidip yiyebilirsiniz :) tabi girişte şirket adı vs. soruyorlar..uygun bir isim verebiliyorsanız gidin derim :))

Burcu merhaba,
evet en üstteki beyaz çikolatalı profiterol. Çikoltalıyı biz sevmedik tadını ama bu çok güzeldi..onun için resmini çektim..

damla merhaba,
evet, ne yazık ki hepsini afiyetle tattım :)

herkese sevgiler..

pastaci dedi ki...

herkesten özür diliyorum şimdi davetiyeye baktım, 21-22 kasım yazıyor, dün sonmuş :(
kusuruma bakmayın..

sevgiler..

neslihan dedi ki...

ben bir şeyi çok merak ettim bende çikolata severim ama çok kilo alıyorum sen bu kadar tadlinın tadına bakıpta nasıl kılo almmamayı başarıyorsun