Pazartesi, Ekim 22, 2007

GEÇEN HAFTA..Geçen bir haftada çok şey oldu ama en çok zamanımı alan ve beni heyecanlandıran pastamalzemeleri.com'un açılışı oldu.. Daha önce de yazdığım gibi Berna'ya elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.. Sadace ben değil daha birçok arkadaşlarımız yardımcı oldu.. Bahane ile birçok kişi ile sık sık görüşebildik :) Işıl, Ufuk, Zuhal, Hilal, Esra, playhouse'un sanat öğretmeni ve Berna'nın yakın arkadaşları..herkes Berna için çalıştı ! ama itiraf ediyorum, çok eğlendik :)

Yeni dükkanın hayırlı ve uğurlu olsun arkadaşım..


Açılıştan önce herkes çok ama çok çalıştı :)

Herkesin büyük emeği olduğu büyük cupcake'lerin oluşturduğu maket pastamız ..

Bakın en çok Ufuk çalışmış, şimdi de fırçalarını eline almış vitrine cupcake resmi çiziyor :)Bu pasta çiziminin ana hatlarını sanat öğretmenimiz yaptı ama bizleride kırmayıp serbest çalışmamıza izin verdi :) O gün gerçekten çok çok eğlenmiştim, pasta yapmak çok zevkli ama çizmekte çok çok zevkliymiş ..

Daha çok şey yaşadık, açılış çok güzel geçti, yeni dostlarla tanıştık, yazıştıklarımızla yüzleştik..

Tekrar anlatmaya devam edeceğim..

Herkese sevgilerimle..

5 yorum:

IŞILCA TATLAR dedi ki...

Burcucuğum merhaba,
Blog dünyasını, yemek bloglarını ilk senin bloğunu keşfettiğimde gördüm. 2.5 yıl önce hergün ama hergün ziyaret ediyor senin linklerini tıklayarak diğer bloglara ulaşıyor ve çok mutlu oluyordum. Ama cumartesi günü seninle ve diğer blogcu arkadaşlarla tanışarak inan ki çok daha mutlu oldum. Herkes çok sıcak karşıladı. Sanki sizlerle yıllardan beri tanışıyormuşum gibiydi, oysa hepinizi ilk kez o gün görmüştüm. Sevgili Berna çok güzel bir ev sahibiydi, aslında herkes çok çalışmıştı, yorulmuştu ama bu yorgunluğa da değmişti. Ellerinize sağlık, herşey çok güzeldi, ikramlarınız, konukseverliğiniz, sıcaklığınız...
Benim hiç unutamayacağım bir gün oldu.Umarım böyle güzel toplantılar sadece açılışlarla kalmaz, tekrarları olur.
Bu güzel gün için çok teşekkür eder sevgilerimi gönderirim.
Not; fotoğrafları çok güç te olsa göndermeye çalıştım herkese ama alıp almadıklarını bilmiyorum. Haber verirseniz memnun olurum.

Azize ŞEN dedi ki...

Burcu Merhaba,
Gıptayla yazdıklarını okudum ve resimlerinize baktım. Nekadar eğlendiginiz yüzlerinizden belli oluyor. Orada olmayı öyle cok istedimki ama kısmet degilmiş sanırım. Bir başka gün mutlaka ziyaret edecegim ama:) Hepinizn tek tek ellerine saglık. Müthiş görünüyordu daha bu eklediginiz birkaç fotoğraftan bile herşey. Yolunuzun açık olması ve başarılarınızın dahada ileriye gitmesi dileğimle:)
Sevgiler
Azize ŞEN

Burcu(chaplincafe) dedi ki...

"Tükkan" dışardan güzel görünüyor umarım uğur getirir Berna'ya...
Bir çok almak istediğim şey vardı istek listemde...
Örneğin listemde kek kalıbı var ama ölçüsü yazmadığı için almaya cesaret edememiştim...
Şimdi gözümle görüp,elimle dokunup alabilicem :)
Çarşamba gününden beri grip olduğum için çok istememe rağmen açılışa gelemedim ama hakkım saklı kalsın...
El birliğiyle sevgi dolu bir dükkan yaratmışsınız ne mutlu Bernaya...
Bir gün biryerlerde karşılaşmak,tanışmak dileğiyle...
Sevgiler.

pastaci dedi ki...

Işıl Hanım merhaba,

Tam bir harala-gürele içerisinde konuşup görüşebildik. Ama ben ve annemde çok memnun olduk sizi tanıdığımıza..fotoğraflar için tekrar teşekkür ederiz..
En kısa zamanda tekrar görüşebilmek dileğiyle..

Azizeciğim, ne olur haftaiçi bir gün iş yerinden izin al ve banada haber verip gel.. seni gerçekten görebilmeyi çok istiyorum.. beni görüyorsun Cumartesileri benden pek hayır yok.. ben bile kendime zor geliyorum.. haber bekliyorum senden..

Burcu merhaba,
Öncelikle çok geçmiş olsun, umarım sağlığına kavuşabilmişsindir..

Ve mutlaka görüşebilmeyi bende çok arzu ederim, umarım benim orada olduğum bir zamana denk gelir. Etrafta suratsız, eşorfmanlı ve düşünceli bir bayan görürsen o benim, sakın korkma yanıma gel :) Bende iki haftadır iyileşemediğim ve devamlı yorgunluk yaşadığım için artık bu görüntüde dolanıyorum..

sevgilerimle..

daimamutfak dedi ki...

Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim.Bu arkadaş dayanışmasının daim olmasını tüm kalbimle arzu ederim.Sevgilerle..neriman